Your are here: Main page > SERWIS Mechaniczny(old)

Log In

Login:
Password:
Refresh Captcha
Rewrite characters:
I have forgotten password
Serwisowanie pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych – partner MOTOINTEGRATOR FLOTA, program firmy Inter Cars S.A. odpowiedzialny za obsługę serwisową flot samochodowych. Dostęp do ogólnopolskiej sieci obsługującej wszystkie rodzaje pojazdów gwarantuje:

Bezpieczeństwo – najwyższa jakość świadczonych usług. Całkowita kontrola nad wydatkami przez każdorazową autoryzację kosztów napraw.

Wygoda – dostęp do najnowocześniejszego oprogramowania informatycznego wspomagającego zarządzanie kosztami floty. Jedna faktura zbiorcza za wszystkie usługi, wystawiana raz w miesiącu.

Oferta szyta na miarę – po stronie Klienta wybór formy obsługi. Pojazdy gwarancyjne mogą być kierowane do serwisów ASO, pogwarancyjne do warsztatów nie posiadających autoryzacji.

Oszczędności – preferencyjne stawki obowiązujące na terenie całego kraju, szeroki wachlarz części, na które udzielamy dodatkowego rabatu. Optymalizacja kosztów obsługi serwisowej parku samochodowego, przez stosowanie części aftermarketowych najwyższej jakości.

Zakres świadczonych usług to pełna obsługa techniczna samochodów w zakresie napraw, przeglądów bieżących i okresowych, serwis ogumienia, wymiana i naprawa szyb, doradztwo techniczne

Sieć Serwisowa to ponad 600 warsztatów rozmieszczonych równomiernie na terenie kraju. Serwisy uczestniczące w programie Motointegrator Flota zostały starannie wyselekcjonowane i są liderami na rynkach lokalnych. W naszych serwisach korzystamy z najnowocześniejszych maszyn i urządzeń oraz wykwalifikowanego personelu.310 warsztatów mechanicznych niezależnych

160 warsztatów ASO wiodących marek

70 warsztatów blacharsko-lakierniczych

263 warsztatów oponiarskich

70 serwisów ciężarowych

Korzyści dla FIRMY
Zbiorcze dokumenty finansowe
Optymalizacja wydatków za serwis mechaniczny pojazdów
Pełna informacja o kosztach 


Korzyści dla KIEROWCÓW
Płatność bez gotówki
Wygodne rozliczanie

Jak aktywować usługę serwisowania na kartach Mikroflota?

Na portalu flotowym:

  1. Zaznacz wyrażenie woli zawarcia dodatkowej umowy na korzystanie z usługi InterCars
  2. Zaakceptuj Regulamin obsługi Klientów Programu Mikroflota
  3. Przypisz limity kwotowe jednorazowych usług/napraw serwisowych do poszczególnych kart flotowych typu S wystawionych na numery rej. pojazdów, które mają podlegać usłudze.

Instrukcja obsługi Programu Serwisowego InterCars dla Klientów Programu Mikroflota 
Regulamin obsługi Klientów Programu MikroflotaJak aktywować usługę serwisowania na kartach Flota?

  1. Skontaktuj się ze swoim Opiekunem lub zadzwoń na Infolinię Programu FLOTA.
  2. Podpisz Aneks do Umowy o wydanie i użytkowanie kart flotowych PKN ORLEN.
  3. Na portalu flotowym:  przypisz limity kwotowe jednorazowych usług/napraw serwisowych do poszczególnych kart flotowych typu S wystawionych na numery rej. pojazdów, które mają podlegać usłudze.

Instrukcja obsługi Programu Serwisowego InterCars dla Klientów Programu Flota
Regulamin obsługi Klientów Programu Flota