Your are here: Main page > Monitoring GPS

Log In

Login:
Password:
Refresh Captcha
Rewrite characters:
I have forgotten passwordPKN ORLEN jako pierwszy na rynku udostępnił klientom Programu FLOTA unikatowy system do pełnej kontroli parametrów pojazdu z opcją rozliczania opłat kosztów monitoringu GPS razem z wydatkami paliwowymi. Dzięki wygodnemu rozwiązaniu Monitoring GPS we FLOCIE stworzonemu we współpracy z IMPEL SECURITY POLSKA możliwe jest generowanie oszczędności w kosztach użytkowania i zarządzania flotą samochodową.

Dla zarządzającego flotą samochodów jest to nieocenione rozwiązanie pozwalające w czasie rzeczywistym na porównanie parametrów lokalizacji samochodu i stacji paliw, czasu i ilości zatankowanego paliwa. Dzięki temu możliwe jest ograniczenie ewentualnych nadużyć i zwiększenie oszczędności na kosztach paliwa.

Wygoda użytkowanie opiera się na braku potrzeby przygotowywania żmudnych porównań, kompilowania danych z różnych systemów czy korzystania z dedykowanych programów – dzięki usłudze Monitoring GPS we FLOCIE bieżące porównanie danych jest dostępne od ręki.Klient otrzymuje indywidualne konto w dedykowanym, bezpiecznym systemie, który umożliwia:

  • aktualny podgląd lokalizacji pojazdu
  • raportowanie stanu pojazdu
  • kontrolę stanu zatankowanego paliwa
  • bieżącą weryfikacja ilości „wlanego paliwa do baku” z transakcją dokonaną przy użyciu karty FLOTA.

Dane zapisywane są na serwerze pochodzą z zamontowanych w pojazdach nadajników GPS, które za pomocą satelity lokalizują pozycje pojazdu oraz za pomocą transmisji GPRS przesyłają dane – pozycja, ilość paliwa, prędkość lub postój. Pozostałe dane pochodzą portalu flotowego.

W przypadku wystąpienia rozbieżności, w określonym przedziale błędu, system automatycznie wysyła wiadomość (ALERT) drogą mailową lub SMS-em do wskazanej osoby ze strony użytkownika o zaistniałej sytuacji.

W ramach usługi są dostępne trzy pakiety różniące się zakresem funkcjonalności. Wszystkie pakiety są oferowane w atrakcyjnych rynkowo cenach.

Usługa może być włączona dla wszystkich rodzajów flot, nie tylko ciężarowych, ale także osobowych.

Jak aktywować usługę Monitoring GPS we FLOCIE?

1. Skontaktuj się ze swoim Opiekunem lub zadzwoń na Infolinię Programu FLOTA.

2. Podpisz Aneks do Umowy o wydanie i użytkowanie kart flotowych PKN ORLEN.

Dodatkowe informacje na Infolinii Programu FLOTA:

801 235 682, czyli 801 2 FLOTA – z telefonów stacjonarnych

501 235 682, czyli 501 2 FLOTA – z telefonów komórkowych