Your are here: Main page > SERWIS Mechaniczny

Log In

Login:
Password:
Refresh Captcha
Rewrite characters:
I have forgotten password

Program Flotowy jest częścią firmy Inter Cars S.A. największego dystrybutora części zamiennych do samochodów w Europie środkowo wschodniej.

Dostęp do ogólnopolskiej sieci obsługującej wszystkie rodzaje pojazdów gwarantuje:

 • Bezpieczeństwo – gwarancja uczciwości oraz najwyższej jakości świadczonych usług. Całkowita kontrola nad wydatkami przez każdorazową autoryzację kosztów napraw.

 • Oszczędności – preferencyjne stawki obowiązujące na terenie całego kraju, szeroki wachlarz części, na które udzielamy dodatkowego rabatu. Optymalizacja kosztów obsługi serwisowej parku samochodowego, przez stosowanie części aftermarketowych najwyższej jakości.

 • Wygoda– wszystkie usługi dostępne pod jednym numerem telefonu 22 714 14 14 z każdego miejsca w kraju. Jedna faktura zbiorcza za wszystkie usługi, wystawiana raz w miesiącu.

 • Oferta szyta na miarę – po stronie Klienta pozostawiamy wybór formy obsługi. Pojazdy gwrancyjne możemy kierować do serwisów ASO, pogwarancyjne do warsztatów nie posiadających autoryzacji.

Zakres świadczonych usług.

 • OBSŁUGA SERWISOWA – przeglądy okresowe, badania techniczne, naprawy mechaniczne, naprawy powypadkowe, assistance 24h, serwis ogumienia, usługi door to door, organizacja aut zastępczych.

 • LIKWIDACJA SZKÓD Z BEZPŁATNYM POJAZDEM ZASTEPCZYM – pełna ścieżka likwidacji szkody, ograniczająca udział Uczestnika szkody do niezbędnego minimum, dająca Administratorowi Floty pełny wgląd w stan procesu likwidacji na każdym jego etapie. Na okres naprawy udostępniamy Klientowi auto zastępcze nie pobierając za to opłat.

 • OBSŁUGA POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH – jako jedyna firma na rynku, łączymy obsługę aut osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Dostęp do najszerszej oferty części na rynku w połączeniu ze współpracą z wyspecjalizowanymi warsztatami daje nam możliwość kompleksowej obsługi każdego parku samochodowego.

Sieć SerwisowaProgramu Flotowego Inter Cars:

Naszym Klientom oddajemy do dyspozycji ponad 1000 warsztatów rozmieszczonych równomiernie na terenie kraju. Serwisy uczestniczące w Programie Flotowym Inter Cars zostały starannie wyselekcjonowane i są liderami na rynkach lokalnych. W naszych serwisach korzystamy z najnowocześniejszych maszyn i urządzeń oraz wykwalifikowanego personelu.

Dzięki podjęciu współpracy z serwisami autoryzowanymi wiodących marek, dajemy naszym Klientom możliwość obsługi pojazdów gwarancyjnych w ASO na preferencyjnych warunkach finansowych.


 • 520 warsztatów mechanicznych niezależnych

 • 160 warsztatów ASO wiodących marek

 • Sieci serwisowe ASO: Skoda,VW, AUDI, SEAT

 • 110 warsztatów blacharsko-lakierniczych

 • 530 warsztatów oponiarskich


Korzyści dla FIRMY
Zbiorcze dokumenty finansowe
Optymalizacja wydatków za serwis mechaniczny pojazdów
Pełna informacja o kosztach 


Korzyści dla KIEROWCÓW
Płatność bez gotówki
Wygodne rozliczanie

Jak aktywować usługę serwisowania na kartach Mikroflota?

Na portalu flotowym:

 1. Zaznacz wyrażenie woli zawarcia dodatkowej umowy na korzystanie z usługi InterCars
 2. Zaakceptuj Regulamin obsługi Klientów Programu Mikroflota
 3. Przypisz limity kwotowe jednorazowych usług/napraw serwisowych do poszczególnych kart flotowych wystawionych na numery rej. pojazdów, które mają podlegać usłudze.

Instrukcja obsługi Programu Serwisowego InterCars dla Klientów Programu Mikroflota 
Regulamin obsługi Klientów Programu MikroflotaJak aktywować usługę serwisowania na kartach Flota?

 1. Skontaktuj się ze swoim Opiekunem lub zadzwoń na Infolinię Programu FLOTA.
 2. Podpisz Aneks do Umowy o wydanie i użytkowanie kart flotowych PKN ORLEN.
 3. Na portalu flotowym: przypisz limity kwotowe jednorazowych usług/napraw serwisowych do poszczególnych kart flotowych typu S wystawionych na numery rej. pojazdów, które mają podlegać usłudze.

Instrukcja obsługi Programu Serwisowego InterCars dla Klientów Programu Flota
Regulamin obsługi Klientów Programu Flota

Pliki do pobrania: